Oferta

Firma oferuje również usługi projektowe, doradztwo, transport oraz montaż mebli.
Na nasze produkty i usługi udzielamy gwarancji oraz zapewniamy odpowiednią opiekę nad klientem także po realizacji.

Meble biurowe

Firma Mirand oferuje pełny zakres mebli biurowych obejmujący zarówno meble do gabinetów, stanowisk pracowniczych jak i sal konferencyjnych oraz recepcji. Nasza oferta dzieli się na 3 podgrupy, które są uzależnione od ceny i jakości oferowanych w nich produktów. W każdej z nich znajdują się szafy, biurka, stoły, krzesła i fotele od cenionych w swej branży producentów.

Meble Metalowe

Nasza oferta mebli metalowych obejmuje szeroką gamę produktów, których zakres obejmuje biura, pomieszczenia socjalne, warsztaty, magazyny oraz archiwa. Oferowane przez nas meble spełniają wszystkie normy BHP. W ofercie można znaleźć również meble służące do zabezpieczenia mienia, czyli sejfy gabinetowe, ścienne, depozytowe i kasjerskie, szafy i kasy pancerne, oraz szafy na broń. Realizując zamówienia od projektu do montażu wybranych przez klienta rozwiązań korzystamy z produktów renomowanych firm cenionych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Meble medyczne

Nasza firma oferuje wiele specjalistycznych produktów z branży medycznej i laboratoryjnej. Wśród nich znaleźć można asystory medyczne, kozetki, łóżka i stoły rehabilitacyjne, krzesła (do pobierania krwi, laboratoryjne, rehabilitacyjne), parawany, stojaki do kroplówek i wiele innych. Oferowane przez nas meble spełniają rygorystyczne normy ISO, oraz gwarantują wysoką jakość i wytrzymałość.

Regały przesuwne

Od wielu lat w naszej ofercie znajdują się również regały metalowe przesuwne z napędem mechanicznym i elektrycznym oraz stacjonarne. Szczególnie regały przesuwne są bardzo dobrym rozwiązaniem dla archiwów, bibliotek oraz magazynów. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania na tej samej powierzchni możemy umieścić dwukrotnie większą ilość przechowywanych dokumentów. Nasza firma oferuje Państwu zarówno projekt jak i specjalistyczne doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem w realizacji takich projektów.

Meble kuchenne

Oferujemy jedne z najbardziej nowoczesnych mebli kuchennych projektowane na wymiar. Wśród nich można znaleźć pełne zabudowy, wyspy oraz blaty kuchenne. Razem z zabudową meblową oferujemy wysokiej jakości sprzęt AGD oraz inne produkty z branży kuchennej. Oferowane przez naszą firmę produkty tworzone są ispecjalnie na zamówienie naszych Klientów, których traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Bo czy nie tak powinna być kuchnia? Dopasowana pod nasze indywidualne preferencje oraz wykonana z dbałością o każdy szczegół?

Meble HoReCa

Oferujemy Państwu wysokiej jakości meble HoReCa przeznaczone do wyposażenia hoteli, restauracji oraz kawiarni. Wśród nich znajdą Państwo takie produkty jak krzesła kawiarniane i restauracyjne, krzesła ogrodowe; stoliki kawiarniane; meble tapicerowane do hoteli i kawiarni, stoły cateringowe. Odpowiednio dobrane wysokiej jakości materiały, solidne wykonanie, łatwość użytkowania oraz dbałość o szczegóły sprawia, że meble HoReCa oferowane przez naszą firmę spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.