Usługi Mirand

Doradztwo

Pracownicy firmy Mirand oferują również doradztwo w różnych aspektach branży meblowej. Aby poznać dokładniej możliwości naszej firmy skontaktuj się z nami już dziś.

Projekty

Podczas wizyty w firmie Klienta nasz pracownik wykona niezbędne pomiary pomieszczeń i jednocześnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące kwestii wykonania i rozstawienia mebli. Na podstawie wykonanych pomiarów i po uzgodnieniu z Klientem ogólnej koncepcji projektu, przygotujemy wstępny projekt oraz wycenę.


Dostawa i montaż

W trosce o komfort Klienta zapewniamy usługę montażu oraz dostawę zakupionych mebli do wyznaczonego miejsca. W zależności od rodzaju i przeznaczenia zakupionych mebli zapewniamy zarówno montaż, jak i ustawienie mebli w przygotowanych pomieszczeniach.

Zamówienia publiczne

Nieprzerwanie od 25 lat realizujemy z dbałością o każdy szczegół zamówienia publiczne dla jednostek państwowych takich jak urzędy, uczelnie wyższe, szpitale, sądy, zakłady karne, MOPSy itp. Zrealizowaliśmy dla nich setki mniejszych zamówień - sprawnie i od ręki, po takie, które były warte milion złotych i wymagały doświadczenia oraz zaangażowania jakie wkładamy w każdy projekt.


Finansowanie

Od lat współpracujemy z firmami leasingowymi, które oferują różnorodne możliwości finansowania inwestycji, jaką jest zakup mebli i wyposażenia biura. Dobrze przemyślany i zrealizowany zakup może okazać się świetną inwestycją, która podniesie sprzedaż czy efektywność pracy. Doradzimy jak to zrobić.

Przeprowadzki

Nasza firma oprócz dystrybucji i montażu mebli, oferuje również usługi związane z transportem. Oferując przewóz mebli, gwarantujemy szybki czas realizacji zleceń, oraz bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.